Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy SPołecznej w Nowym Wisniczu

Policja uczy pracowników socjalnych, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia ze strony agresywnych osób

Ocena 0/5

Dnia 18 czerwca 2024 r. odbyło się szkolenie dla pracowników socjalnych zatrudnionych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowym Wiśniczu z zakresu podnoszenia poziomu bezpieczeństwa osobistego podczas wykonywania czynności zawodowych, które poprowadził funkcjonariusz Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu st. post. Łukasz Żak.

Realizując podstawowe zadania pracownicy socjalni narażeni są często na kontakt z osobami agresywnymi, pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Niejednokrotnie znajdują się w sytuacjach zagrażających ich bezpieczeństwu.

Dzięki szkoleniu kadra miała okazję uczyć się odpowiednich zachowań w sytuacjach potencjalnie niebezpiecznych oraz ćwiczyć podstawowe techniki obrony przed agresorem. Funkcjonariusz udzielił również rad jak działać, aby zapobiec lub zminimalizować ryzyko agresji. 

Dziękujemy serdecznie Komisariatowi Policji w Nowym Wiśniczu za przeprowadzenie szkolenia, a dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu za udostępnienie sali gimnastycznej.

Galeria zdjęć

4f1f9fcf-695a-4435-a36d-3b0ad812511f 4fcb0253-3dc6-40b7-8cc0-84c98924734a 7b972acb-a1ba-4dd7-87c9-cf4bb37d71de 28c6197a-2642-4bde-8619-8f6f48069d97 2635d9b8-3463-4145-ac05-a3d00cdbe2d9
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności