Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy SPołecznej w Nowym Wisniczu

Spotkanie nauczycieli w szkole w Królówce nt. realizacji procedury „Niebieskie Karty”

Ocena 0/5

W dniu 13 marca 2025 r. odbyło się kolejne spotkanie z członkami Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw przeciwdziałania przemocy domowej dotyczące realizacji procedury „Niebieskie Karty” - tym razem w Szkole Podstawowej w Królówce. W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele i pedagodzy ze Szkół Podstawowych z Muchówki oraz z Królówki. Spotkaniu przewodniczył Pan Przemysław Krzyżak-przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego.

Spotkanie realizowane w ramach projektu socjalnego pn. „Szczepiona na przemoc – czyli skuteczna profilaktyka”.

Galeria zdjęć

IMG_20250313_140204_resized_20250314_122310250 IMG_20250313_140212_resized_20250314_122255100 IMG_20250313_140229_resized_20250314_122237996 IMG_20250313_142923_resized_20250314_122223455
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności