Logo Miejskiego Ośrodka Pomocy SPołecznej w Nowym Wisniczu

Bon ciepłowniczy

Ocena 0/5

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Wiśniczu informuje, że bon ciepłowniczy przysługuje WYŁĄCZNIE gospodarstwom domowym, które spełniają kryteria dochodowe oraz korzystają z ciepła na potrzeby ogrzewania dostarczanego przez  PRZEDSIĘBIORSTWA ENERGETYCZNE.

Na terenie gminy Nowy Wiśnicz nie ma przedsiębiorstw energetycznych spełniających kryteria do przyznania bonu ciepłowniczego.

Bon ciepłowniczy nie przysługuje gospodarstwom domowym, które ogrzewają swoje domy / mieszkania własnym kotłami (na gaz, węgiel, pellet, drewno), pompami ciepła czy ogrzewaniem elektrycznym. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności