Home » Aktualności » Wznowienie działalności Punktu Konsultacyjnego

Wznowienie działalności Punktu Konsultacyjnego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Wiśniczu informuje, iż wznowiono możliwość osobistego kontaktu z specjalistami udzielającymi porad w GMINNYM PUNKCIE KONSULTACYJNO – INFORMACYJNYM DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH I ICH RODZIN ORAZ DOTKNIĘTYCH PRZEMOCĄ W NOWYM WIŚNICZU. Tymczasowa siedziba punktu zlokalizowana jest w budynku „Starej Szkoły” w Nowym Wiśniczu, ul Kościelna 2.

W Punkcie przyjmują:

– Terapeuta uzależnień

w każdy wtorek od 16:00 do 18:00

– Pracownik socjalny

w każdy czwartek od 13:00 do 15:00

– Radca prawny

w każdy piątek od 9:00 do 11:00

– Psycholog

w każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca od 13:00 do 17:00 (w czerwcu wyjątkowo w drugą i czwartą)

– członek GKRPA

7 lipca i 6 października od 15:00 do 16:00

Ponadto w Ośrodku Zdrowia w Nowym Wiśniczu (I piętro), ul. Podzamcze 4 w każdą drugą środę oraz ostatni piątek miesiąca w godzinach od 12:00 do 17:00 przyjmuje psycholog.

Ze względu na aktualnie obowiązujący stan sanitarno-epidemiologiczny prosimy o zachowanie środków ostrożności (przede wszystkim zachowanie zasad higieny i przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa). Po przybyciu do siedziby Punktu prosimy skorzystać z dzwonka umieszczonego przy głównym wejściu do obiektu i oczekiwać na podejście pracownika.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do korzystania z pomocy. Jednocześnie informujemy, iż porady udzielane przez terapeutę, psychologów oraz radcę prawnego są całkowicie nieodpłatne dla mieszkańców naszej gminy, a osoby zgłaszające się po pomoc mogą liczyć na fachową pomoc i pełną dyskrecję.